Služby

Transformační kouč a terapeut

V roce 2014 jsem se začala věnovat studiu NLP. Studovala jsem i Life coaching, Kognitivně behaviorální terapii a jiné techniky koučování a terapií. Jsem i konzultantkou Metafyzické Anatomie úrovní 1 a 2.

Zabývám se různými fyzickými i psychickými problémy. Pomáhám klientům vyřešit problémy týkající se:

Strachu

Úzkosti

Deprese

Syndromu vyhoření

Zabývám se i psychosomatikou a zjišťuji příčinu různých zdravotních potíží - nemocí, úrazů

Pracuji i s lidmi, kteří si prošli nebo stále ještě prochází poruchou příjmu potravy. Pomáhám i těm, pro které se stalo jídlo zbraní proti úzkosti nebo zdrojem útěchy.

Cílem mé práce je vést a podpořit klienty ke změnám ve svém životě. Informace, které nabízím na této stránce, se zakládají na mých osobních zkušenostech a na zkušenostech, které jsem získala jakožto holistický kouč a terapeut, osobní trenér a poradce výživy.

Vaším zájmem o mé služby souhlasíte s tím, že nejsem kvalifikovaný psycholog, psychoterapeut nebo lékař. Holistické terapie a koučování nenahrazují odborné psychologické a psychoterapeutické služby. Pokud jste utrpěli trauma nebo se z něj léčíte, zvažte, jestli jsou mé služby pro vás vhodné.

Mým záměrem je holistický přístup k životu a našemu bytí. Přestože nemůžu zaručit výsledek mých doporučení, vždy využívám svých nejlepších znalostí a dovedností při práci s každým klientem.

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Pokud máte zájem o konzultaci, vyplňte prosím formulář na této webové stránce nebo mě kontaktujte emailem či telefonicky. Jakmile si domluvíme termín sezení, pošlu vám formulář. Prosím o jeho vyplnění a zpětné zaslání. Pokud budete mít jakékoliv otázky, můžete mě kdykoliv kontaktovat. Konzultace vedu online přes Google Meet, Skype, Whatsapp nebo Teams. Každé sezení trvá 1.5 - 2 hodiny a platbu si žádám min. 24 hodin před začátkem konzultace. Pokud žijete v zahraničí, je možné zaplatit za konzultaci přes PayPal (instrukce vám pošlu). 

Sjednaný termín je závazný. Změna či zrušení termínu je možné, dejte mi ale prosím vědět ihned, nejpozději 24h předem. Později je klientovi účtována standardní sazba.


Konzultace vedu v češtině nebo v angličtině.