O mně

O zdravý životní styl, výživu a cvičení se zajímám od svých 13 let. V tomto věku jsem držela svou první dietu. Zhubla jsem hodně a za velmi krátkou dobu, což se rychle podepsalo na mém zdraví.

Spadla jsem do začarovaného kruhu poruchy příjmu potravy a tenkrát jsem netušila, že mi bude trvat přes 15 let, než pochopím sebe i své nezdravé jídelní návyky.

V 19. letech jsem začala uspokojovat svou vášeň pro cestování. Cestovala jsem po Evropě a žila v několika zemích. Jednou z těchto zemí byla Anglie, ve které jsem žila 16 let.

V Manchesteru jsem v sobě objevila obrovskou zálibu pro fitness. V roce 2007 jsem se přihlásila na první kurz se společností Future fit training. Vystudovala jsem celou řadu kurzů, až se ze mne stala osobní trenérka. 

Práce trenérky mě nesmírně bavila a poznala jsem díky ní spoustu lidí. Byly to především ženy, které se neustále snažily zhubnout. Většina z nich měla za sebou podobnou historii hubnutí a následného přejídání a přibírání jako já. Už tenkrát jsem si uvědomovala, že celková transformace se netýká jen cvičení a zdravé výživy. V té době jsem se začala zajímat o osobní rozvoj, který mi umožnil získat novou a hlubší perspektivu celkové transformace. Poprvé jsem se přestala soustředit jen na fyzickou péči o své tělo a začala jsem vnímat tělo, duši i mysl jako celek.

Jsem typ člověka, který se vždy snaží najít příčinu jakéhokoliv problému, ať už fyzického či psychického. Stejný přístup jsem měla i u problémů týkajících se "body image" , neboli vztahu k vlastnímu tělu, poruchy příjmu potravy i hubnutí. Díky svým novým znalostem jsem byla schopná pochopit a začít proces léčení svých vnitřních zranění.

Díky studiu různých druhů terapií jsem se naučila co je trauma a PTSP (posttraumatická stresová porucha) a jakým způsobem nás může nezpracované trauma ovlivňovat po zbytek života. Věnovala jsem se i studiu vývojového traumatu, úzkosti a deprese.

Práce s lidmi je mým posláním. Jako terapeutka pomáhám lidem odhalovat a využívat vlastní potenciál a provázím je na cestě k sebepoznání. Jsem často svědkem obrovské transformace, která umožní klientovi žít plnohodnotný život.